Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos keturios rungtynės. Nors iš grandų žaidė tik „Manchester City“, tačiau įvarčių nestigo, o ir patys „Miestiečiai“ 1:1 sužaidė su „Middlesbrough“.

„AFC Bournemouth“ klubas namuose 1:2 pralaimėjo „Sunderland“ ekipai. Pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai, kai 11-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Danas Goslingas, tačiau dar pirmajame kėlinyje pusiausvyrą atstatė Victoras Anichebe (33`). 74-ąją minutę nuo 11 metrų žymos svečius į priekį išvedė Jermaninas Defoe.

„Burnley“ ekipa 3:2 savo tvirtovėje palaužė „Crystal Palace“. Pirmus du įvarčius sukalė šeimininkai: 2-ąją minutę mušė Samas Vokesas, o 14-ąją – Johannas Bergas Gudmundssonas. Rezultatą sušvelnino Connoras Wickhamas (60`), o išlygino Christianas Benteke (81`, iš 11-os metrų baudinio). Lemiamą ir pergalingą įvartį mušė Ashley Barnesas (90`).

„Manchester City“ ilgai pirmavo prieš „Middlesbrough“ klubą, tačiau pergalės išsaugoti nesugebėjo. Įvartį šeimininkams pelnė Sergio Aguero (43`), o 90-ąją minutę rezultatą išlygino Martenas De Roonas.

„West Ham United“ buvo priekyje po Michailo Antonio įvarčio 65-ąją minutę, tačiau sužaidė 1:1 su „Stoke City“ ekipa. Rezultatą 75-ąją minutę išlygino Bojanas Krkičius.