Apie karjeros pabaigą kiek anksčiau pranešęs Gerardas Pique šeštadienį sužaidė paskutines savo rungtynes, o „Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Almeria“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Robertui Lewandowskiui 7-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Ferranas Torresas 35-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Ousmane‘as Dembele 48-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Frenkie de Jongas 62-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus padvigubino katalonų ekipos pranašumą 2:0.

Ansu Fati 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Fernando Martinezas sėkmingai apgynė savo saugomus vartus.

Alejandro Balde 82-ąją minutę smūgiuotas kamuolys varžovų vartininkui problemų nesukėlė ir rezultatas išliko nepakitęs.

35-erių metų G. Pique šią savaitę netikėtai pranešė baigiantis karjerą. Jis aikštę mače paliko 84-ąją minutę ir sulaukė garsių aplodismentų.