„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Almeria“ futbolininkų pranašumą.

El Bilalas Toure 24-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Almeria“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 39-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Gavi 51-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Luiso Suarezo 71-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ronaldas Araujo 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.