Du taškus Ispanijos futbolo pirmenybių XXXI turo rungtynėse prarado dvidešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, šeštadienį susitikimą svečiuose su devintojoje pozicijoje esančią Maljorkos „Real“ (41 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 1:1.

Svečiai pirmavo po Wesley Sneijdero (43 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje liko dešimtyje, nes 66-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Sergio Ramosas.

Aikštės šeimininkams jau po 6 minučių pavyko išnaudoti kiekybinį pranašumą ir išlyginti rezultatą - pasižymėjo Borja Valero (72 min.).

Surinkę 66 taškus „Real“ futbolininkai iki septynių taškų padidino atotrūkį nuo antroje vietoje esančios „Villarreal“ vienuolikės ir aštuoniais lenkia trečiąją poziciją užimančią „Barcelona“ komandą.

Kitose šeštadienio rungtynėse Huelvos „Recreativo“ vienuolikė svečiuose 1:0 (1:0) įveikė „Osasuna“ (14 vieta - 37 tšk.) ekipą ir su 36 taškais pakilo į šešioliktąją poziciją.

Vienintelį susitikimo įvartį įmušė Florentas Sinama Pongolle (37 minutę).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.“Levante“ 30 5 4 21 25:57 19

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 22 įvarčiai - Luisas Fabiano („Sevilla“).