Antrą pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate iškovojo Madrido „Real“ ekipa, kuri svečiuose 3:1 nugalėjo „Almeria“ komandą.

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 3-ią minutę pasižymėjo Sergio Arribas.

Visgi 19-ą minutę Jude‘as Bellinghamas rezultatą išlygino, o 60-ą minutę – jį ir persvėrė. „Real“ persvarą 73-ią minutę padvigubino Vinicius Junioras.

J.Bellinghamas tapo trečiuoju žaidėju 21-ajame amžiuje, kuris per pirmąsias dvejas „La Liga“ čempionato rungtynes būtų prisidėjęs prie keturi įvarčių. Prieš tai tą padarė Wesley Sneijderis (2007 m. rugpjūtį) ir Mouniras El Hamdaoui (2013 m. rugsėjį).

Kitose „La Liga“ rungtynėse Bilbao „Athletic“ 2:0 nugalėjo „Osassuna“, o „Real Sociedad“ 1:! Sužaidė lygiosiomis su „Celta Vigo“.