FC „Barcelona“ toliau traiško visus savo varžovus

Sekmadienį buvo žaidžiami likę septyni Ispanijos „La Liga“ čempionato 8-ojo turo mačai. Juose madas diktavo šeimininkai, o ypač FC „Barcelona“, kuri padovanojo savo žiūrovams tikrą įvarčių fiestą.

Garsiajame „Camp Nou“ stadione FC „Barcelona“ futbolininkai priėmė tik šiemet į ispanų futbolo elitą sugrįžusią „Zaragozą“ ir nebuvo jai labai svetingi: jau po pirmojo kėlinio katalonai pirmavo net 3:0. Net ir turėdami pergalingą persvarą šeimininkai neatsipalaidavo ir antrajame kėlinyje pridėjo dar tris įvarčius bei patys vieną prasileido – 6:1.

Nugalėtojų gretose net tris kartus pasižymėjo saugas Seydou Keita, du kartus – Zlatanas Ibrahimovičius ir kartą – Lionelis Messi.

Po 7 turus trukusių nesėkmių  pirmąją pergalę šiame „La Liga“ sezone iškovojo „Villarrealis“. „Geltonieji submarinai“ namuose rezultatu 2:1 (1:1) palaužė „Malagą“. Ši sėkmė „Villarreal“ ekipai leido pakilti iš paskutiniosios 20 vietos į 18 poziciją.

Iki šiol gerą formą demonstravęs La Korunjos „Deportivo“ klubas svečiuose nesugebėjo pasipriešinti „Valladolido“ vienuolikei. Mačas baigėsi įtikinama aikštės šeimininkų pergale rezultatu 4:0 (1:0).

Į pergalių kelią po truputį grįžta ir CF „Valencia“. Valensijos komanda išvykoje net 3:0 (0:0) sudorojo „Almerią“ ir buvo vienintelė ekipa, kuri šiame ture parsivežė tris taškus iš svečių aikštės.

Visų sekmadienio rungtynų rezultatai ir statistika:

"Getafe" 2-0 "Athletic Bilbao"

60' [1-0] Roberto Soldado

71' [2-0] Daniel Parejo (11 m.)

42' iš aikštės pašalintas Carlos Gurpegui ("Athletic Bilbao")

88' iš aikštės pašalintas Aldekoaotalora Ustaritz ("Athletic Bilbao")

"Racing Santander" 1-1 "Osasuna"

51' [0-1] Walter Pandiani

90' [1-1] Manuel Arana Rodriguez

"Tenerife" 1-0 "Xerez"

74' [1-0] Alfaro

"Valladolid" 4-0 "Deportivo La Coruna"

19' [1-0] Nauzet Aleman

46' [2-0] Nauzet Aleman

76' [3-0] Diego Da Silva Costa

88' [4-0] Haris Medunjanin

"Villarreal" 2-1 "Malaga"

27' [1-0] Honorato da Silva Nilmar

45' [1-1] Albert Martos Luque

54' [2-1] Joan Capdevila

"Almeria" 0-3 "Valencia"

54' [0-1] David Villa

74' [0-2] Pablo

87' [0-3] Juan Mata

63' iš aikštės pašalintas Diego Alves ("Almeria")

"Barcelona" 6-1 "Zaragoza"

24' [1-0] Seydou Keita

29' [2-0] Zlatan Ibrahimovic

41' [3-0] Seydou Keita

56' [4-0] Zlatan Ibrahimovic

78' [4-1] Jorge Lopez

80' [5-1] Lionel Messi

86' [6-1] Seydou Keita.

Siūlome pasižiūrėti „Barcelona“–„Zaragoza“ ir „Almeria“–„Valencia“ rungtynių įvarčius: