javieras martinezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „javieras martinezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „javieras martinezas“.

Stebuklingai atsitiesusi „Borussia“ nukalė „Bayern“ ir žengė į finalą

Itin karštas trečiadienio vakaras buvo Miunchene, kur vietos „Bayern“ Vokietijos taurės pusfinalyje priėmė „Borussia“. Nors šeimininkai buvo priekyje, „geltonieji“ atsigavo ir nugalėjo 3:2. Pirmasis svečius į priekį išvedė neseniai po traumos sugrįžęs Marco Reusas (19`), tačiau jau 28-ąją minutę rezultatą išlygino Javieras Martinezas. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Matsas Hummelsas (41`) išvedė Miuncheno ekipą į priekį.
2017-04-26

Pirmasis „El Clasico“: aistrų daug, įvartis – tik vienas

Vakar Ispanijos „La Liga“ čempionate buvo žaidžiami 12-ojo turo susitikimai. Juose neabejotinai didžiausio dėmesio sulaukė garsusis „El Clasico“ mūšis tarp dviejų grandų – FC „Barcelonos“ ir Madrido „Realo“. Futbolo dievai lėmė, jog FC „Barcelona“, žaidusia garsiajame „Camp Nou“ stadione, savo žiūrovų akivaizdoje 1:0 (0:0) įveikė Madrido „Realą“ ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Dabar katalonai savo aršiausią varžovą „karališkąjį“ klubą lenkią 2 taškais.