Itin karštas trečiadienio vakaras buvo Miunchene, kur vietos „Bayern“ Vokietijos taurės pusfinalyje priėmė „Borussia“. Nors šeimininkai buvo priekyje, „geltonieji“ atsigavo ir nugalėjo 3:2.

Pirmasis svečius į priekį išvedė neseniai po traumos sugrįžęs Marco Reusas (19`), tačiau jau 28-ąją minutę rezultatą išlygino Javieras Martinezas.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Matsas Hummelsas (41`) išvedė Miuncheno ekipą į priekį.

Tačiau po pertraukos savo pranašumą įrodė „Borussia“. 69-ąją minutę mušė Pierre`as-Emerickas Aubameyangas, o į priekį Dortmundo klubą 74-ąją minutę išvedė Ousmane`as Dembele.

75 000 žiūrovų akivaizdoje pergalę šventė ir bilietą į šalies taurės finalą iškovojo „Borussia“.

Primename, kad abi šios ekipos jau iškrito iš Čempionų lygos. Ketvirtfinalyje „Bayern“ klubą eliminavo Madrido „Real“, o „Borussia“ pripažino „Monaco“ persvarą.