Italijos „Serie A“ pirmenybėse toliau link titulo užtikrintai žygiuoja Milano „Inter“. „Inter“ klubas iškovojo jau 25-ąją pergalę per 30 rungtynių 2:0 namuose nugalėdami „Empoli“ komandą.

„Inter“ labai anksti įgijo pranašumą. Aštrų perdavimą į baudos aikštelę vienu lietimu į vartus nukreipė Federico Dimarco.

Po pertraukos „Inter“ užtikintai kontroliavo rungtynes, kol galiausiai pelnė ir antrąjį savo įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Alexiui Sanchezui, po sėkmingo aštraus komandos draugo skersuoto kamuolio beliko pasiųsti jį į tuščius vartus.

Po šios pergalės „Inter“ išlaikė 14 taškų persvarą prieš artimiausius varžovus. Titulą jiems garantuotų 10 taškų.

Tuo tarpu Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sunkią atkarpą išgyvenanti Madrido „Atletico“ komanda nutraukė savo dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją ir svečiuose 2:1 palaužė „Villarreal“ klubą.

Šeimininkams tai buvo pirmas pralaimėjimas Ispanijoje nuo sausio 13 dienos. „Atletico“ labai anksti turėjo puikią progą, kai Samuelis Lino buvo išvestas vienas prieš vartininką ir nors jo smūgį atrėmė vartininkas, netrukus sekęs kampinis baigėsi įvarčiu.

Axelis Witselis atsilošdamas atliko nepriekaištingą smūgį galvą, kuris aukšta trajektorija atsidūrė tolimajame vartų kampe.

Antrąjį kėlinį „Villarreal“ pradėjo aktyviu žaidimu, o tai netrukus virto įvarčiu. Perėmus kamuolį varžovų aikštės pusėje įvarčiu ataką užbaigė Alexanderis Sorlothas.

Po išlyginamojo įvarčio abi komandos pradėjo žaisti aktyviau siekdamos iškovoti pergalę. Galimybių turėjo abi komandos, kol galiausiai daugiau progų nei oponentai susikūrę „Atletico“ žaidėjai išplėšė pergalę.

87-ąją minutę vos prieš tris minutes aikštėje pasirodęs Saulis vienu iš savo pirmųjų prisilietimų prie kamuolio siuntė jį į vartus.

Gavęs kamuolį šalia šešiolikos metrų linijos jis nestipriu, bet tiksliu smūgiu į vartų kampą padėjo savo komandai iškovoti tris taškus.