UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti likę penktojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo dar keletas komandų, kurios užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose.

A grupėje „Napoli“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 pranoko „Rangers“ komandą.

Šeimininkai jau greitai buvo priekyje, kai 11 ir 16 minutėmis įvarčiais pasižymėjo Giovanni Simeone.

Pergalę italams mačo pabaigoje smūgiu galva įtvirtino Leo Ostigardas.

Kitame grupės mače užtikrintą pergalę svečiuose šventė „Liverpool“ ekipa, kuri 3:0 nugalėjo Amsterdamo „Ajax“.

Anglijos ekipą į priekį išvedė pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjęs Mohamedas Salahas. O antrojo kėlinio pradžioje po įvartį svečiams pridėjo Darwinas Nunezas ir Harvey Elliotas.

Iš šios grupės jau aišku, kad „Napoli“ ir „Liverpool“ keliauja į atkrintamąsias varžybas.

B grupėje lemiamame mače nugalėti nesugebėjo Madrido „Atletico“, kurie rungtynes su Laverkūzeno „Bayer“ namuose baigė 2:2.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį 9-ąją minutę, bet po dešimties minučių „Atletico“ puolėjas Yannickas Carrasco rezultatą išlygino.

Visgi čia pat „Bayer“ vėl buvo priekyje, kai 29-ąją minutę Callumas Hudson-Odo'ys dar sykį išvedė svečius į priekį.

Bet šeimininkai nebuvo linkę nusileisti ir sugrįžę po pertraukos iškart rezultatą vėl išlygino, kai 50-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Rodrigo de Paulas.

Kad ir kaip stengėsi, Madrido ekipa niekaip negalėjo pelnyti pergalino įvarčio. Teisėjas jau buvo netgi sušvilpęs mačo pabaigą, kai gavo signalą iš VAR kambario dėl galimo „Bayer“ žaidėjo žaidimo ranka baudos aikštelėje.

Galiausiai 11 m baudinys į „Bayer“ vartus buvo paskirtas, bet Y.Carrasco smūgis buvo netikslus.

Negana to, pakartotiniu smūgiu Saulis Niguezas pataikė į skersinį, o trečiuoju bandymu kamuolys vis vien neįskriejo į „Bayer“ vartus.

O tai reiškia, kad „ Atletico“ likus turui iki grupių etapo pabaigos jau nebepakils aukščiau trečiosios vietos ir kovas tęs Europos lygoje.

Kiek anksčiau vykusiame kitame šios grupės susitikime „Porto“ svečiuose net 4:0 pranoko „Brugge“ ir būtent šios dvi komandos užsitikrino bilietus į kitą turnyro etapą.

C grupėje Miuncheno „Bayern“  svečiuose 3:0 įveikė „Barcelona“ ekipa, kuri dar prieš mačo pradžią buvo praradusi šansus keliauti į atkrintamąsias.

Svečius į priekį išvedė 10-ąją minutę pasižymėjęs Sadio Mane, o kėlinio viduryje po gražios atakos rezultatą padvigubino Ericas Maxim Choupo-Motingas.

O antrajame kėlinyje jau per teisėjo pridėtą laiką svečiams trečiąjį įvartį pelnę gynėjas Benjamin Pavardas.

Kiek anksčiau vykusiame ankstesniame šios grupės mače bilietą į kitą etapą užsitikrino Milano „Inter“ klubas, kuris namie užtikrintai 4:0 įveikė Plzeno „Viktoria“.

Tuo tarpu D grupėje Frankfurto „Eintracht“ namuose 2:1 įveikė „Marseille“ ekipą.

„Eintracht“ pirmieji mače išsiveržė į priekį, bet netrukus rezultatas tapo lygus, kai pasižymėjo svečių saugas Matteo Guendouzi.

Vis dėlto praėjus penkioms minutėms (27 min) šeimininkai vėl buvo priekyje, kai po tikslaus komandos draugo perdavimo įvartį pelnė Randalas Kolo Muani.

Kitose grupės rungtynėse Londono „Tottenham“ namuose 1:1 sužaidė Lisabonos „Sporting“.

22-ąją minutę svečius gražiu smūgiu į priekį išvedė Marcusas Edwardsas, bet 80-ąją minutę po kampinio rezultatą išlygino Rodrigo Bentancuras.

Šeštąją teisėjo pridėto laiką minutę Harry Kane'as dar pelnė įvartį, tačiau šeimininkų sirgalių liūdesiui po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis neįskaitytas.

Su tuo nesutikęs vyr. komandos treneris Antonio Conte už per dideles emocijas dar buvo išvarytas iš aikštės.

Likus paskutiniam turui visos šios grupės komandos dar turi šansų keliauti į atkrintamąsias varžybas.