UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti pirmieji du penktojo turo dienos susitikimai, kuriose pergales šventė favoritai.

Pergalę C grupėje, atnešusią kelialapį į atkrintamąsias varžybas, iškovojo Milano „Inter“ klubas, kuris namie užtikrintai 4:0 įveikė Plzeno „Viktoria“.

Šeimininkai mačo pradžioje turėjo nemažai šansų pasižymėti, tačiau vis jų neišnaudojo, kol galiausiai Henrikhas Mkhitaryanas 38-ąją minutę smūgiu galva išvedė komandą į priekį.

Jau po keturių minučų rezultatas padvgubėjo, kai gero komandos draugo perdavimo sulaukęs Edinas Džeko tiksliai nukreipė kamuolį į svečių vartus (2:0).

Antrojo kėlinio viduryje tas pats E. Džeko pelnė dar vieną įvartį, po keitimo aikštėje pasirodęs Romelu Lukaku irgi pasižymėjo ir šio susitikimo nugalėtojas jau nekėlė jokių abejonių.

Ši „Inter“ pergalė reiškia, kad jie kartu su „Bayern“ žengs į atkrintamąsias, o „Barcelona“ antrus metus iš eilės neįveiks grupių etapo ir keliaus į Europos lygą.

Tuo tarpu B grupėje svarbią pergalę iškovojo „Porto“ komanda, kuri svečiuose 4:0 pranoko ligi šiol be pralaimėjimų žengusią „Brugge“.

Svečius į priekį 33-ąją minutę galingu smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė įvartį pelnęs Mehdi Taremi.

Šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje turėjo idealų šansą išlyginti rezultatą, bet nerealizavo 11 m baudinio.

O „Porto“ gana greitai per trumpą laiką (57, 60 ir 70 min) pelnė dar tris varčius ir įtvirtino pergalingą pranašumą.