brugge

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brugge“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brugge“.

Čempionų lygos aštuntfinalyje – „Borussia“ ir „Benfica“ klubų pergalės

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio etapo rungtynės, kuriose pergales iškovojo Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Benfica“ klubai. Pirmajame mače Dortmundo „Borussia“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 pranoko Londono „Chelsea“ ekipą. Mačo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Svečiai 17-ąją įmušė įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl Thiago Silvos žaidimo ranka.
2023-02-15

„Inter“ pergalė Čempionų lygoje sudaužė „Barcelonos“ viltis prasibrauti į atkrintamąsias varžybas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti pirmieji du penktojo turo dienos susitikimai, kuriose pergales šventė favoritai. Pergalę C grupėje, atnešusią kelialapį į atkrintamąsias varžybas, iškovojo Milano „Inter“ klubas, kuris namie užtikrintai 4:0 įveikė Plzeno „Viktoria“. Šeimininkai mačo pradžioje turėjo nemažai šansų pasižymėti, tačiau vis jų neišnaudojo, kol galiausiai Henrikhas Mkhitaryanas 38-ąją minutę smūgiu galva išvedė komandą į priekį.
2022-10-26

Čempionų lygoje – triuškinama „Manchester City“ pergalė ir pirmieji „Sporting“ taškai

Po trijų savaičių pertraukos antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Ankstyviausiai prasidėjo A ir C grupių kovos. A grupėje užtikrintą ir svarbią pergalę šventė Anglijos čempionai „Manchester City“, kurie išvykoje 5:0 pranoko „Brugge“ ekipą. Svečiai visus reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje. Sužaidus pusvalandį po gero komandos draugo perdavimo pasižymėjo gynėjas Joao Cancelo, o likus kelioms minutėms iki pertraukos 11 m. baudinį realizavo Riyadas Mahrezas.
2021-10-19

Čempionų lygoje – bilietų dalybos į grupių turnyrą

UEFA Čempionų lygoje dar nežinomi 10 klubų, kurie žais grupių turnyre. Šiandien ir rytoj vyks atkrintamųjų varžybų pirmosios rungtynės. Keturis mačus šią savaitę parodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Anglijos futbolo milžinas „Liverpool“ antradienį svečiuose grumsis su „Hoffenheim“ komanda iš Vokietijos. Šios ekipos praėjusį sezoną savo šalių čempionatuose užėmė ketvirtąją vietą.
2017-08-15

„Leicester City“ gynėjas: esu įpratęs Čempionų lygą žiūrėti per televizorių

„Leicester City“ klubui trečiadienio vakaras – ypatinga šventė. Komanda pirmą kartą istorijoje stos į kovą UEFA Čempionų lygos turnyre. Praėjusiais metais sensacingai Anglijos „Premier“ lygoje triumfavusios „lapės“ išvykoje stos į kovą su „Brugge“ klubu iš Belgijos. Patys „Leicester City“ žaidėjai neslepia, kad laukia debiuto stipriausioje Europos lygoje ir neatmeta galimybės sukurti dar vieną pasaką. „Žinoma, laimėti „Premier“ lygą yra vienas geriausių jausmų.
2016-09-14

Terorizmo pavojus: futbolas bus žaidžiamas už uždarų durų

Baimindamasi teroristų atakų ir norėdama užtikrinti aukščiausią įmanomą saugumą Belgijos policija nusprendė užverti Europos lygos rungtynių „Brugge“ – „Napoli“ stadiono duris ir leisti futbolininkams žaisti be sirgalių tribūnose. Į ketvirtadienio dvikovą keliauti susirengę 3 tūkst. italų klubo fanų turėjo atšaukti savo planus. Su tokiu sprendimu abu klubai buvo supažindinti ir sutiko žaisti esant tokioms aplinkybėms.
2015-11-25

Kokia įvarčių sausra? Wayne'as Rooney vėl geriausias!

Beveik penkis mėnesius Wayne‘as Rooney nemušė įvarčio, tačiau padarė tai tada, kai to labiausiai reikėjo. Net trys jo įvariai padėjo atsakomosiose rungtynėse įveikti „Brugge“ 4:0, o „Manchester United“ žengė į UEFA Čempionų lygos pagrindinį grupių turnyrą. „Aš žinau, kad esu atakų smaigalyje ir jei gaunu progą, mušu įvarčius, - kalbėjo rungtynių didvyris vėliau. – Tai nutiko ir šiandien. Kai gaunu progą ir nepelnau įvarčio – kitas dalykas, bet šiuos šansus aš išnaudojau.
2015-08-27

Louisas van Gaalas: „Manchester United“ žaidžia geriau be kamuolio

Treneris Louisas van Gaalas tvirtina, kad „Manchester United“ demonstruoja geriausią žaidimą, kai yra be kamuolio. „Raudonieji velniai“ per keturias naujojo sezono rungtynes nesuklupo nė karto, tačiau įvarčiais komandoje nelyja – „Premier“ lygoje pelnyti tik du. Wayne‘o Rooney sportinė forma kol kas abejotina – Anglijos rinktinės kapitonas nuo balandžio mėnesio nepelnė įvarčio vilkėdamas „United“ marškinėlius.
2015-08-26

Čempionų lygos atranka: susizgribusi „Manchester United“ belgams įspyrė tris įvarčius

"Manchester United“ ekipa bando sugrįžti į Čempionų lygos turnyrą. Paskutiniame atrankos etape „raudonieji velniai“ privalės įveikti „Brugge“ komandą iš Belgijos. Pirmasis mačas antradienį buvo žaidžiamas „Old Trafford“ stadione, rašo eurofootball.lt Startinės sudėtys: „Manchester United“: Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Carrick, Schneiderlin; Mata, Januzaj, Memphis; Rooney. „Brugge“: Bruzzese; Cools, Mechele, Duarte, De Bock; Vormer, Simons, Vazquez; Dierckx, Bolingoli, Diaby.
2015-08-19

„Brugge“ futbolininkai drebina internetą pašėlusiu klipu

Internete pasirodė naujas įspūdingas hitas, kurio pagrindiniai dalyviai – belgų futbolo klubo „Brugge“ žaidėjai ir treneris Christophas Daumas. Antrą vietą Belgijos „Jupiler Pro“ lygoje užimanti komanda drebina internetą pagal grupės LMFAO kūrinį „Party Rock Anthem“ – šoka futbolo aikštėje, tribūnose, juda su šokėjomis ir ko tik neišdarinėja ant senos odinės sofos. Treneriui Ch.