"Manchester United“ ekipa bando sugrįžti į Čempionų lygos turnyrą. Paskutiniame atrankos etape „raudonieji velniai“ privalės įveikti „Brugge“ komandą iš Belgijos. Pirmasis mačas antradienį buvo žaidžiamas „Old Trafford“ stadione, rašo eurofootball.lt

Startinės sudėtys:

„Manchester United“: Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Carrick, Schneiderlin; Mata, Januzaj, Memphis; Rooney. „Brugge“: Bruzzese; Cools, Mechele, Duarte, De Bock; Vormer, Simons, Vazquez; Dierckx, Bolingoli, Diaby.

Louiso Van Gaalo auklėtiniams susitikimas prasidėjo nemalonia staigmena – 8-tąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė M.Carrickas.

Aikštės šeimininkus ėmėsi gelbėti klubo naujokas M.Depay'us, kuris 13-tąją minutę rezultatą išlygino.

43-iąją minutę 21 metų olandas dar kartą sukėlė emocijų audrą „Old Trafford“ stadione, kai persvėrė rezultatą – 2:1.

„Brugge“ reikalai galutinai suprastėjo antrojo kėlinio pabaigoje – 79-tąją minutę iš aikštės buvo išvarytas B.Mechele, o 90-tąją minutę M.Fellaini įmušė trečiąjį šeimininkų įvartį - 3:1.