Po trijų savaičių pertraukos antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Ankstyviausiai prasidėjo A ir C grupių kovos.

A grupėje užtikrintą ir svarbią pergalę šventė Anglijos čempionai „Manchester City“, kurie išvykoje 5:0 pranoko „Brugge“ ekipą.

Svečiai visus reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje. Sužaidus pusvalandį po gero komandos draugo perdavimo pasižymėjo gynėjas Joao Cancelo, o likus kelioms minutėms iki pertraukos 11 m. baudinį realizavo Riyadas Mahrezas.

Antrajame kėlinyje Mančesterio ekipa įmušė dar tris įvarčius. Pasižymėjo Kyle‘as Walkeris (53 min.), Cole'as Palmeris (67 min.) ir antrąjį kartą R.Mahrezas (84 min. )

Svečiai dar įmušė paguodos įvartį, bet finalinis teisėjo švilpukas paskelbė triuškinamą „Manchester City“ ekipos pergalę 5:1.

C grupėje pirmąją pergalę iškovojo Lisabonos „Sporting“ klubas. Portugalai svečiuose 3:! palaužė Stambulo „Bešiktaš.

„Sporting“ pirmieji pasižymėjo mače, tačiau šeimininkai gana greit rezultatą išlygino.

Bet svečiai 27-ąją minutę vėl išsiveržė į priekį, o Pablo Sarabia 44-ąją minutę pelnė 11 m. baudinį ir padidino Lisabonos klubo persvarą iki 4:1.

Po pertraukos šansų įmušti turėjo abi komandos. Sykį teko į žaidimą įsikišti ir VAR, bet po peržiūros Stambulo ekipai nebuvo skirtas 11 m. baudinys.

Kai jau atrodė, kad mačas tokiu rezultatu ir pasibaigs, 89-ąją minutę Paulinho įtvirtino „Sporting“ persvarą, o komanda įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.