UEFA Čempionų lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio etapo rungtynės, kuriose pergales iškovojo Dortmundo „Borussia“ ir Lisabonos „Benfica“ klubai.

Pirmajame mače Dortmundo „Borussia“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 pranoko Londono „Chelsea“ ekipą.

Mačo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Svečiai 17-ąją įmušė įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl Thiago Silvos žaidimo ranka.

Netrukus šeimininkai galėjo pasižymėti, tačiau puikaus šanso neišnaudojo puolėjas Sebastienas Halleris, kai jo smūgis praskriejo visai šalia vartų.

Čia pat atsakė ir „Chelsea“, kai Joao Felixo smūgis sudrebino vartų konstrukciją.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, bet antrojo pradžioje „Chelsea“ sukūrė puikių momentų. Abiejų jų smaigalyje atsidūrė Reece'as Jamesas, bet jam šansų išnaudoti nepavyko.

Nepavyko įmušti svečiams, bet tą pavyko padaryti šeimininkams. 63-ąją minutę greitoje kontratakoje puikiai ataką užbaigė Karimas Adeyemi ir išvedė „Borussia“ į priekį.

Svečiai sukūrė kelis momentus mačui artėjant prie pabaigos, bet „Borussia“ sėkmingai apsigynė ir išsaugojo minimalią persvarą prieš antrąjį komandų mačą.

Kitame vakaro susitikime „Brugge“ namuose 0:1 pralaimėjo Lisabonos „Benfica“ ekipai.

Pirmasis kėlinys klostėsi gana ramiai iki paskutinės minutės, kai Denisas Odoi išvedė šeimininkus į priekį. Vis dėlto po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Tačiau po pertraukos iškart viskas pasikeitė, kai už pražangą baudos aikštelėje „Benfica“ gavo progą mušti 11 m baudinį, o Joao Mario jį realizavo ir išvedė svečius į priekį.

Šeimininkai dar bandė kurti atakas, vis dėlto trūko tikslumo, o Lisabonos ekipa dar galutinai įtvirtino pergalę, kai mačo pabaigoje pasižymėjo Davidas Neresas.

Atsakomieji komandų mačai bus žaidžiami po trijų savaičių.