Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 2:1 įveikė „Valladolid“ futbolininkus ir po septynerių metų pertraukos iškovojo šio čempionato titulą.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Oscaras Plano 18-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Real Valladolid“ į priekį 1:0.

Angelis Correa 57-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Luisas Suarezas 67-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1.

Diego Simeone auklėtiniai šiame sezone surinko 86 taškus ir aplenkė antroje turnyrinės lentelės vietoje likusį „Real“ klubą su 84 tašais.

Pagrindinis jų varžovas Madrido „Real“ paskutinėmis sekundėms 2:1 palaužė „Villarreal“ futbolininkus. Visgi „Atletico“ kluptelėjimo nesulaukę Zinedine‘o Zidane‘o auklėtiniai finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Yeremi Pino 20-ąją minutę susistabdęs kamuolį sėkmingai jį perkėlė per vartininką ir išvedė „Villarreal“ į priekį 1:0. Luka Modričius 34-ąją minutę suklaidinęs varžovus atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ederas Militao 52-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir išlyginti rezultato nepavyko.

Karimas Benzema 58-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

L.Modričius 83-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

K.Benzema 87-ąją minutę nuostabiu smūgiu dešine koja nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. L.Modričius per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė „Real“ dramatišką pergalę 2:1.

Trečią vietą užėmė „Barcelona“ , kuri paskutiniame ture svečiuose 1:0 įveikė „Eibar“ futbolininkus.

Lemiamą įvartį Antoine Griezmannas pelnė 81-ąją minutę.