Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Elche“ futbolininkus ir padidino atotrūkį nuo „Real“ ir „Barcelonos“ iki penkių taškų.

Luisas Suarezas 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Marcosas Llorente 16-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

L.Suarezas 64-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Yannickas Carrasco 75-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Fideliui 91-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.