Rašyti komentarą...

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic" futbolininkų pranašumą.

Alejandro Berengueris jau 8-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Athletic“ ekipą į priekį 1:0.

Angelis Correa 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Asieras Villalibre 33-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Janas Oblakas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Oihanas Sancetas 37-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš vartų ir tikslo nepasiekė.

Stefanas Savičius 77-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Inigo Martinezas 86-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą „Athletic“ naudai 2:1.

„Atletico“ po šių rungtynių su 73 taškais išlieka „La Liga“ pirmenybių viršūnėje. Visgi „Real“ klubas alsuoja į nugarą atsilikdamas vos dviem taškais – 71. Tuo tarpu „Barcelona“ taip pat turi surinkusi 71 tašką, tačiau yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau už abu Madrido klubus.