Sekmadienio vakare Anglijos „Premier“ lygoje įvyko intriguojanti 23-ojo turo dvikova tarp pirmaujančių lygos komandų. Namuose „Emirates“ stadione rungtyniavę „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (1:1) įveikė „Liverpool“ vienuolikę.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai šiose rungtynėse didesniąją laiko dalį kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingesnes progas visų rungtynių metų kūrė „kanonieriai“.

Pirmą įvartį šie pelnė 13-ą rungtynių minutę, kai kontraatakoje atsidūrė Bukayo Saka ir po Kai Havertzas. Vokietis smūgiavo į vartininką, o nuo Alissono atšokusį kamuolį į vartus nukreipė netoliese bėgęs B. Saka 1:0.

Išlyginti rezultatą Jurgeno Kloppo kariaunai pavyko prieš pat pertrauką, kai per pridėta teisėjo laiką pasižymėjo Luisas Diazas. Tiesa įvartis buvo įskaitytas ne jam, o jį į savus vartus nukreipusiam Gabrieliui 1:1.

Gabrielis Martinelli 67-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Padėtį komplikavo žaidėjo išvarymas

88-ą rungtynių minutę už greitos kanonierių atakos stabdymą antrąja geltona kortele buvo nubaustas Ibrahima Konate.

Po varžovų centro gynėjo išvarymo 92-ą minutę pavyko pasižymėti ir belgui Leandro Trossardui, kuris pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir įtvirtino „Arsenal“ pergalę rezultatu 3:1.

„Liverpool“ po 23 sužaistų rungtynių turi surinkęs 51 tašką ir išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Arsenal“ su 49 taškais alsuoja į nugarą ir žengia antras, o dviem susitikimais mažiau sužaidęs „Man City“ su 46 taškais – trečias.