„Manchester United“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo trijų įvarčių pranašumą.

Šeimininkus į priekį išvedė Marcusas Rashfordas, kuris 6-ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą (1:0).

Bet Ayoze Perezas 32-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Į priekį dar sykį šeimininkus išvedė Antony 52-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Man Utd“ ekipos naudai 2:1.

O Bruno Fernandesas 58-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padidino„Manchester United“ ekipos pranašumą 3:1.

Galiausiai W.Weghorstas 82-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus ir dar labiau padidino pranašumą (4:1).

Tuo tarpu kitame aštuntfinalyje Turino „Juventus“ namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Freiburg“ futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį pelnė Angelis Di Maria, kuris 53-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Dar viename mače rungtynės Portugalijoje tarp Lisabonos „Sporting“ ir Londono „Arsenal“ baigė lygiosiomis 2:2.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Svečius į priekį buvo išvedęs gynėjas W. Saliba, bet 34-ąją minutę G. Inacio rezultatą išlygino.

Paskui jau šeimininkai tik prasidėjus antrajam kėliniui išsiveržė į priekį, tačiau 62-ąją minutę Hectoras Moreta įsimušė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo 2:2.