UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei šūsnis įvarčių.

Didelį ažiotažą kėlusios rungtynės Madride tarp vietos „Real“ ir čempionų titulą ginančios „Man City“ ekipos baigėsi taikiai 3:3 (2:1).

Mačas prasidėjo uraganiška sparta, nes jau 2-ąją minutę baudos smūgiu Bernardo Silva sužaidė gudriai, užklupo nepasiruošusį Andrejų Luniną ir šį nuginklavo bei išvedė svečius į priekį.

Tačiau šeimininkai greitai rado atsakymus. Iš pradžiu 12-ąją minutę po Eduardo Camavingos smūgiu iš už baudos aikštelės ribų kamuolys lietė Rubeną Diasą, pakeitė trajektoriją ir įskriejo į „Man City“ vartus.

O dar po dviejų minučių greitos kontratakos metu Rodrigo pelnė įvartį ir jau „Real“ buvo priekyje 2:1.

Po pertraukos žiūrovai išvydo lygiai tokią pat atkaklią kovą ir nuostabius įvarčius. „Man City“ į aikštę sugrįžo kiek perėmę iniciatyvą ir tą rodė dviem įvarčiais per trumpą laiką.

Iš pradžių Philas Fodenas 66-ąją minutę fantastišku smūgiu išlygino rezultatą, o po penkių minučių J. Gvardiola lygiai taip pat nuostabiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų svečius ir vėl išvedė į priekį.

Bet „Real“ yra nepalaužiamas. Jie sugebėjo atsitiesti, kai 79-ąją minutę Federico Valverde labai gražiu ir stipriu smūgiu vėl išlygino rezultatą.

Per likusį laiką įvarčių daugiau komandos neįmušė, tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias 3:3.

Kitose vakaro rungtynėse Londono „Arsenal“ klubas namuose 2:2 (1:2) sužaidė su Miuncheno „Bayern“.

Pirmieji susitikime į priekį išsiveržė šeimininkai, kai Bukayo Saka 12-ąją minutę gražiu smūgiu pelnė įvartį.

Bet „Bayern“ gana greitai rezultatą išlygino, kai Serge'as Gnabry po savalaikio komandos draugo perdavimo pelnė įvartį.

Į tai „Arsenal“ atsakė keliais itin pavojingais smūgiais, bet įvartį pavyko dar sykį pelnyti ne jiems, o svečiams iš Vokietijos.

31-ąją minutę po pražangos baudos aikštelėje į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Harry Kane'as ir rezultatas tapo 2:1 jau „Bayern“ naudai.

Po pertraukos svečiai sukūrė dar kelias pavojingas progas, visgi kitą įvartį rungtynėse pelnė šeimininkai, kai 76-ąją minutę Leandro Trossardas po puikaus perdavimo iš arti rezultatą išlygino.

Per likusį mačo laiką komandos dar apsikeitė smūgiais, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Atsakomieji abiejų porų susitikimai vyks po savaitės.