UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti dar du aštuntfinalio etapo susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei dramatiška „Porto“ pergalė.

Taikiai 1:1 (0:0) pasibaigė mačas Italijoje tarp vietos „Napoli“ ir „Barcelonos“ klubų.

Svečiai buvo kiek geresni pirmajame kėlinyje ir kelis kartus pavojingai atakavo, bet įvarčių įmušti nepavyko. Šeimininkai kėlinio pabaigoje irgi buvo kiek pabudę, bet jų žaidimas buvo blankus.

Tad nenuostabu, kad katalonai po pertraukos visgi sugebėjo pralaužti „Napoli“ gynybą, kai 60-ąją mačo minutę geroje padėtyje atsidūręs Robertas Lewandowskis smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė įvartį.

Nors atrodė, kad katalonai užtikrintai kontroliuoja rungtynes, bet „Napoli“ nebuvo linkę pasiduoti ir netrukus rezultatas tapo lygus.

74-ąją minutę vienas prieš vartininką atsidūręs Victoras Osimhenas pelnė įvartį ir išlygino mačo rezultatą.

Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.

Kitose vakaro rungtynėse netrūko dramos. Galiausiai pergalę minimaliu skirtumu 1:0 (0:0 iškovojo „Porto“ klubas, palaužęs Londono „Arsenal“ pasipriešinimą.

Šeimininkai mačo pradžioje atrodė kiek geriau ir susikūrė neblogą šansą įmušti įvartį, bet Galeno pavojingas smūgis praskrieja šalia virpsto.

Nors „Porto“ puolime atrodė pavojingiau, „Arsenal“ daugiau gynėsi, vis dėlto pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo.

Po pertraukos abi komandos apsikeitė smūgiais, galbūt kiek pavojingesnių pusprogių susikurdavo šeimininkai, bet svečiai vis apsigindavo ir rezultatas nesikeitė.

Ir kai jau atrodė, kad komandos sužais lygiosiomis, dramatišką šeimininkų pergalę lėmė Galeno įvartis. Jis jau per teisėjo pridėtą laiką puikiu tolimu smūgiu permetė kamuolį per vartininką ir atnešė „Porto“ ekipai pergalę.

Atsakomieji šių porų mačai bus žaidžiami kovo 12-ąją dieną.