Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 0:3 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą ir prarado labai svarbius taškus.

Julio Enciso 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Aaronas Ramsdale‘as.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Martinas Odegaardas 16-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Leandro Trossardas 31-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Bukayo Saka pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir pasižymėti nepavyko.

J.Enciso 51-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Brighton“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Alexis Mac Allisteris 76-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Denizas Undavas 86-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Pervisas Estupinanas per pridėtą rungtynių laiką smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Arsenal“ po 36 sužaistų rungtynių turi surinkęs 81 tašką ir rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo vienu susitikimu mažiau sužaidusio „Manchester City“ atsilieka keturiais taškais. Tuo tarpu „Brighton“ su 58 taškais žengia šeštas.