brighton

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brighton“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brighton“.

„Liverpool“ užtikrintai nugalėjo „Burnley“, „Tottenham“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose užtikrintai 3:1 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. Į priekį šeimininkus išvedė Diogo Jota, kuris 31-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką.
2024-02-10

„Liverpool“ išvykoje nepavyko įrodyti pranašumo prieš „Brighton“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brighton“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2). Rungtynes įvarčiu pirmieji pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po stiprus ir klastingo Simono Adingros smūgio 20-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0. Visgi po 20 minučių Mohamedas Salahas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Negana to, egiptietis pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėr...
2023-10-08

„Premier“ lygos turas startavo triuškinančia „Aston Villa“ pergale prieš „Brighton“

Šeštadienį startavo Anglijos „Premier“ lygos septintasis turas, kuriame pirmose rungtynėse susitiko „Aston Villa“ ir Brighton“ ekipos. Tiesa, šiame susitikime nemenkai pasismagino „Aston Villa“ futbolininkai, kurie „Brighton“ ekipą nugalėjo net 6:1. Po šios pergalės Unai Emery auklėtiniai pasivijo įveiktus varžovus turnyrinėje lentelėje. Šiose rungtynėse puikiai pasirodė Ollie Watkinsas pelnęs tris įvarčius ir atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą.
2023-09-30

Ir toliau be klaidų: pirmą rungtynių įvartį praleidęs „Man City“ vėliau pranoko „West Ham Utd“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Londono „West Ham United“ futbolininkus.  Tikslaus perdavimo sulaukęs Erlingas Haalandas 15-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2023-09-16

Ištraukti Europos lygos grupių etapo burtai: laukia daug įdomaus futbolo

Penktadienį buvo ištraukti UEFA Europos lygos grupių etapo burtai, kurie suskirstė 32 komandas į aštuonias grupes. Visos grupės: A grupė: „West Ham Utd", „Olympiacos", „Freiburg", „Bačka Topola“.   B grupė: „Ajax", „Marseille", „Brighton", AEK.
2023-09-01

„Premier” lygos titulą užsitikrinęs „Man City“ sužaidė lygiosiomis

Trečiadienį įvykusios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brighton“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Erlingas Haalandas 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Danny Welbeckas 20-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis sudrebino vartų konstrukciją.
2023-05-25

„Arsenal“ viltys iškovoti „Premier“ lygos trofėjų blėsta: „kanonieriai“ prarado ypač svarbius taškus

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 0:3 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą ir prarado labai svarbius taškus.  Julio Enciso 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Aaronas Ramsdale‘as. Tikslaus perdavimo sulaukęs Martinas Odegaardas 16-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2023-05-14

99-ąją minutę baudinį realizavęs „Brighton“ patiesė „Man Utd“

„Brighton“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 1:0 patiesė „Manchester United“ futbolininkus. Kaoru Mitoma 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Davidas De Gea.  Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Marcusas Rashfordas 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Jasonas Steele‘as apgynė vartus. Anthony Martialis 39-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs.
2023-05-05

Baudinių serijos metu prieš „Brighton“ triumfavęs „Man Utd“ pateko į FA taurės finalą

„Manchester United“ FA taurės pusfinalyje po baudinių serijos iš tolimesnių kovų eliminavo „Brighton“ ir žengė į šio turnyro finalą. Alexis Macas Allisteris 7-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea jį atrėmė. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Julio Enciso, kurio 13-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2023-04-24

Premier lygoje – „Chelsea“ ir „Tottenham" pralaimėjimai

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą. Evano Fergusono 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Conoras Gallagheris 13-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Kaoru Mitoma 26-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga sėkmingai atrėmė kamuolį.