Trečiadienį įvykusios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brighton“ ir „Manchester City“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Erlingas Haalandas 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Danny Welbeckas 20-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis sudrebino vartų konstrukciją.

Philas Fodenas 25-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Julio Enciso 38-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir išlygino susitikimo rezultatą 1:1.

D.Welbeckas 44-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis liko neįskaitytas.

Evanas Fergusonas 56-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Pervisas Estupinanas 74-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

E.Haalandas 79-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl užfiksuotos pražangos.