„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves" futbolininkus.

Antony 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raphaelis Varane‘as 23-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Bruno Fernandesas 28-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

Anthony Martialis 32-ąją minutę tiksliai uždarė Antony perdavimą ir išvedė „Man Utd‘ šiame susitikime į priekį 1:0.

Antony 48-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai nuo vartų linijos blokavo varžovas.

Hwangas Hee-Chanas 58-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Casemiro 66-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Woutas Weghorstas 83-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Alejandro Garnacho 94-ąją minutę greitos surengtos atakos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Nottingham Forest“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. Taiwo Awoniyi 13-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Nottingham Forest“ šiame susitikime į priekį 1;0. Joao Felixas 34-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Keyloras Navasas. Moussa Niakhate 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir pasižymėti nepavyko. Raheemas Sterlingas 51-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1.

Pastarasis 58-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1. T.Awoniyi 62-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl atstatė šioje dvikovoje buvusią pusiausvyrą 2:2. Renanas Lodi 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Edouardas Mendy sėkmingai apgynė savo saugomus vartus. Hakimas Ziyechas 85-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Tottenham“ svečiuose 1:2 turėjo pripažinti „Aston Villa“ futbolininkų pranašumą.

Jacobas Ramsey 8-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0. Heungo Min Sono 25-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Leonas Bailey 33-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Fraseris Forsteris. Harry Kane‘as 53-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė ir rezultatas išliko nepakitęs. Douglas Luizas 72-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu neapliko šansų vartininkui ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. H.Kane'as 90-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą.