Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Tottenham“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Jadonas Sancho 7-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Ivanas Perišičius 29-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Davidas De Gea.

Marcusas Rashfordas 44-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Pedro Porro 56-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Bruno Fernandesas, kurio 57-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Ericas Dieris 69-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Heungas Min Sonas 79-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Fredas per pridėtą rungtynių laiką pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

„Man Utd“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 60 taškų ir rikiuojasi ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Tottenham“ su 54 taškais žengia penktas.