Lyderių poziciją Anglijos „Premier“ lygoje dar labiau įtvirtino „Liverpool“. Anksti įgautą deficitą pašalinę jie 2:1 įveikė „Brighton“ futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Brighton“ jau antrąją rungtynių minutę, kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Danny Welbeckas. Visgi „Liverpool“ netruko panaikinti deficito.

Dar pirmame kėlinyje, 27-ą minutę, pelnė Luizas Diazas ir išlygino mačo rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ pasirūpino, kad taškų varžovams nepaliktų. Mohamedas Salah 65-ą minutę sulaukė tikslaus Alexio Mac Allisterio perdavimo ir išvedė saviškius į priekį.

Tiesa, Liverpulis nutraukė ir nesėkmių seriją namuose, nes savame stadione pralaimėjo pastaruosius tris susitikimus.

Kol kas „Liverpool“ pakilo į pirmą „Premier“ lygos vietą, turi 67 taškus ir trim taškais lenkia antroje vietoje esantį „Arsenal“. Tiesa, šis klubas dar šiandien sužais rungtynes su „Manchester United“.