Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 0:1 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų ir prarado svarbius taškus.

Heungas Min Sonas 16-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Enockas Mwepu pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau „Tottenham“ vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Alexis Macas Allisteris 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Lucas Moura 76-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Robertas Sanchezas išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Danny Welbeckas 79-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Leandro Trossardas 90-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išplėšė „Brighton“ dramatišką pergalę 1:0.