Šeimos sveikata
REKLAMA
Paaiškino, kuo dantų implantai pranašesni už įdedamus protezus: svarbu nedelsti  Paaiškino, kuo dantų implantai pranašesni už įdedamus protezus: svarbu nedelsti

Paaiškino, kuo dantų implantai pranašesni už įdedamus protezus: svarbu nedelsti

Netekus vieno danties neretai numojama ranka ir manoma, kad kol tai nesukelia nepatogumų, tai nėra reikalo kreiptis į gydytojus. Vis dėlto, pasak odontologijos klinikos „Balta lapė“ gydytojos odontologės Monikos Čereškaitės, atidėlioti nevalia, kadangi delsiant per ilgai gresia rimtos problemos ir negalavimai ateityje. Vizitas pas odontologą dažnai atidėliojamas Visi puikiai suprantame, kad rūpintis dantimis – būtina, tačiau dažnas tai daro netinkamai.

Ragina rinktis šį užkandį: sveikata jums padėkos

Didelis cholesterolio kiekis gali tapti širdies ir kraujagyslių ligų priežastimi. Todėl šios riebios medžiagos kiekio sumažinimas taip pat gali sumažinti vienų mirtiniausių ligų riziką. Laimei, tyrimų metu atrastas vienas maisto produktas, kuris gali padėti tai padaryti. Nepriklausomai nuo to, ar jais apibarstote salotas, ar dedate į pudingą, riešutai yra daugiau nei traškus užkandis.

Pacientų dėmesiui: patarė, kaip užsiregistruoti ten, kur eilė pas gydytoją trumpesnė

Ilgos eilės pas gydytojus specialistus – opi šių dienų problema. Vis dėlto ligonių kasų gaunami gyventojų paklausimai dėl eilių taip pat rodo, kad neišnaudojame visų galimybių pas gydytojus patekti greičiau. Mat ne visi žino, kad galima pasirinkti ir kreiptis į gydytoją bei gydymo įstaigą, kurioje eilė yra trumpesnė.

1 produktą vadina aukso gysla kepenims: valgykite į sveikatą

Nealkoholinė suriebėjusių kepenų liga (NAFLD) gali progresuoti iki tokios rimtos stadijos, kai negydomas randinis audinys trukdo organui tinkamai veikti. Tai žinoma kaip cirozė, kuri gali tapti pavojinga gyvybei. Laimei, tyrimai rodo, kad  padėti gali česnakai. Nesvarbu, ar juos naudojate kaip pagrindą makaronų padažui ar tepate ant skrebučio – česnakai yra daugiau nei prieskonis ar kvapas.

Prieš naktį padarykite tai: miegosite daug geriau

Jau šį savaitgalį Lietuva pereis prie vasaros laiko – naktį iš kovo 25 į 26 d. laikrodžius turėsime persukti valanda į priekį. Specialistai tikina, kad būtent šis laiko sukimas daliai gyventojų labiausiai išbalansuoja miego ritmą, nes užmigti ir keltis anksčiau nei įprasta – itin sudėtinga. „Eurovaistinė internete“ farmacininkė Renata Mardosienė dalijasi sąrašu natūralių preparatų, kurie gali padėti sustyguoti miego režimą, ir pataria, kaip juos vartoti teisingai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų