Londono „Arsenal“ šeštadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 nugalėjo „Brighton“ futbolininkus.

„Arsenal“ aktyviai žaidė pirmajame kėlinyje puolime. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Gabrielis, Gabrielis Jesusas. Visgi sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį Bukayo Saka sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Kėlinio pabaigoje puikia proga išlyginti rezultato nepasinaudojo Julio Enciso.

„Kanonieriai“ ir antrajame kėlinyje tęsė savo sėkmingą žaidimą. Kai Havertzas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Tašką šiame susitikime padėjo įvartį pelnęs Leandro Trossardas ir rezultatas tapo 3:0.

B.Saka pelnė 14 įvarčių per 29 sužaistas rungtynes „Premier“ lygoje šį sezoną. Paskutinį kartą 14 kartų pasižymėti per 38 susitikimus pavyko 2022/2023 metų sezone.

„Arsenal“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 71 tašką ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, o vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Liverpool“ su 70 taškų žengia antras. Tuo tarpu „Brighton“ su 43 taškais rikiuojasi dešimtas.

Šeš04-06Crystal Palace14 : 30Manchester City

Šeš04-06Aston Villa17 : 00Brentford

Šeš04-06Everton17 : 00Burnley

Šeš04-06Fulham17 : 00Newcastle United

Šeš04-06Luton Town17 : 00AFC Bournemouth

Šeš04-06Wolverhampton …17 : 00West Ham United

Šeš04-06Brighton & Hov…19 : 30Arsenal

Sek04-07Manchester United17 : 30Liverpool