Anglijos „Premier“ lygos rungtynės trečiadienį tarp „Brighton“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Londono klubo žaidėjo Cesaro Azpilicuetos 17 minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją, o rezultatas išliko nepakitęs. Vis tik Romelu Lukaku 28 minutę standartinės padėties metu tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Vėliau darbo teko imtis „Chelsea“ vartininkui Edouardui Mendy. Jis atrėmė pavojingus Adamo Lalanos bei Yveso Bissoumos smūgius.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai buvo per žingsnį nuo pergalės, tačiau išleido pergalę jau per teisėjo pridėtą laiką.

Danny Welbeckas 91 minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir šiose rungtynėse išplėšė „Brighton“ ekipai dramatiškas lygiąsias 1:1.