„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Londono „West Ham United“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Erlingas Haalandas 15-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Jamesas Wardas-Prowse‘as 36-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „West Ham Utd“ į priekį 1:0.

Jeremy Doku 46-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Julianas Alvarezas 52-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Bernardo Silva 76-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

E. Haalandas 86-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime ir įtvirtino svečių ekipos pergalę rezultatu 3:1.

Tuo tarpu kitame susitikime „Manchester United“ klubas namuose 1:3 nusileido „Brighton“ futbolininkams.

Danny Welbeckas 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Brighton“ ekipą į priekį 1:0.

Rasmusas Hojlundas 40-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau po VAR buvo užfiksuota, kad kamuolys paliko aikštę  Marcusui Rashfordui atliekant šį perdavimą.

Pascalis Grossas 53-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių komandos pranašumą 2:0.

Ansu Fati 64-ąją minutę pasirodė aikštėje po keitimo ir debiutavo vilkėdamas „Brighton“ ekipos marškinėlius.

Joao Pedro 71-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau net 3:0.

Hannibalas Mejbri 73-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir sušvelnino rezultatą 1:3.

A. Fati per pridėtą rungtynių laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai šalia varžovų vartų.