„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Brighton“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Kevinas De Bruyne 30-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir ataka nutrūko. Philas Fodenas 44-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Riyadas Mahrezas 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Du gynėjus suklaidinęs P.Fodenas 66-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Robertas Sanchezas meistriškai atrėmė kamuolį.

Raheemui Sterlingui per pridėtą rungtynių laiką nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.