Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brighton“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (1:2).

Rungtynes įvarčiu pirmieji pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po stiprus ir klastingo Simono Adingros smūgio 20-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0.

Visgi po 20 minučių Mohamedas Salahas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Negana to, egiptietis pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Po ilgosios pertraukos aikštėje virė lygi kova, o 78-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu „Brighton“ centro gynėjas Lewisas Dunkas išlygino rezultatą 2:2.

Vėliau puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Joao Pedro, kurio 84-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio.

L. Diazas 88-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Lygiosios neleido Jurgeno Kloppo auklėtiniams pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.