„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:4 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą.

Moisesas Caicedo 15-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Brighton“ ekipą į priekį 1:0.

Marcas Cucurella 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Pascalis Grossas 57-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir šių rungtynių rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0.

Leandro Trossardas 60-ąją minutę nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:0.

Edinsonas Cavani 73-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Danny Welbeckas 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

„Manchester United“ po šios nesėkmės praradovisus šansus iškovoti bilietą į kitų metų Čempionų lygos turnyrą.