„Premier“ lyga: „Liverpool“ prarado taškus, „Chelsea“ pergalę išplėšė paskutinę minutę

Harry Kane'as pasiekė lygos rekordą

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Brighton“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Leandro Trossardas 4-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Brighton“ ekipą į priekį 1:0.

Danny Welbeckas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartininkas Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

L. Trossardas 17-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Roberto Firmino 33-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 1:2. Pastarasis 54-ąją minutę suklaidinęs varžovą dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė pusiausvyrą 2:2.

Adamas Websteris 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o „Liverpool“ išsiveržė šiose rungtynėse į priekį 3:2.

L. Trossardas 83-ąją minutę trečią kartą tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 3:3. Pastarasis tapo vos trečiuoju žaidėju, pelniusiu „hat-tricką“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse su „Liverpool“ klubu „Anfield“ stadione.

„Liverpool“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs vos 10 taškų ir rikiuojasi devintoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Brighton“ su 14 taškų žengia ketvirtas.

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2 – 1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus. Odsonne Edouardas 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Crystal Palace“ ekipą į priekį 1:0.

Eberechi Eze 10-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Kepa Arrizabalaga. Masonas Mountas 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko. Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 38-ąją minutę puikiu smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

M. Mountas 68-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų šį kartą nepavyko. Conoras Gallagheris 90-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė „Chelsea“ pergalę 2:1.

„Chelsea“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 13 taškų ir pakilo į penktąją „Premier“ lygost turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Crystal Palace“ su 6 taškais žengia vos šešioliktas.

„Arsenal“ šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono miesto derbyje 3:1 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Gabrielis Martinelli 3-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Thomas Partey‘us 20-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0. Harry Kane’as 31-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Pastarasis tapo pirmuoju žaidėju, pelniusiu 100 įvarčių „Premier“ lygos išvykos rungtynėse. Gabrielis Jesusas 49-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Emersonas Royalis 62-ąją minutę už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir „Tottenham“ liko rungtyniauti dešimtyje. Tai buvo penktoji „Tottenham“ komandos užsidirbta raudona kortelė žaidžiant rungtynes „Emirates“ stadione. Granitas Xhaka 67-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padidino „kanonierių“ ekipos pranašumą šiame susitikime 3:1.

„Arsenal“ po aštuonerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 21 tašką ir išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Tottenham“ su 17 taškų žengia trečias ir turi tiek pat taškų, kiek antroje vietoje esantis „Manchester City“, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.