„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2 – 1 palaužė „Newcastle Utd“ futbolininkus.

Alexanderis Isakas 38-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Trentas Alexanderis-Arnoldas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį ,tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

A. Isakas 55-ąją minutę dar kartą tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau šį kartą teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Roberto Firmino 61-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Luisas Diazas 81-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Nickui Pope problemų nesukėlė.

Fabio Carvalho 98-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išplėšė „Liverpool“ dramatišką pergalę 2:1. Pastarasis tapo jauniausiuoju žaidėju, pelniusiu pergalingą įvartį 90-ąją minutę „Premier“ lygos rungtynėse gindamas „Liverpool“ garbę – 20 metų.

Michailas Antonio 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Thilo Kehreris 34-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Tottenham“ ekipą išsiveržė šiame susitikime į priekį 1:0.

Tomas Součekas 55-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Harry Kane’as 82-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Lukašas Fabianskis atrėmė kamuolį.