UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo antrasis turnyro turas, kuriame netrūko įvarčių ir netikėtų rezultatų.

A grupėje „Kobenhavn” namuose tik po atkaklios kovos 1:2 nusileido Miuncheno „Bayern”.

Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Lukaso Leragero įvarčio, bet Jamalas Musiala gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o mačui artėjant prie pabaigos „Bayern” pergalę atnešė Mathysas Telas.

Kitame grupės mače iš duobės vis neišlipa „Man Utd” klubas, kuris šįsyk namuose 2:3 pralaimėjo Stambulo „Galatasaray” klubui.

Mančesterio ekipą mačo pradžioje po puikaus komandos draugos perdavimo į priekį išvedė puolėjas Rasmusas Hojlundas.

Tačiau svečių gretose rezultatą dar pirmajame kėlinyje išlygino Wilfredas Zaha.

67-ąją minutę R. Hojlundas dar kartą buvo išvedęs „Man Utd” į priekį, bet svečiai vėl čia pat išlygino rezultatą. O galiausiai pergalę jiems atnešė Mauricio Icardi, 81-ąją minutę pelnydamas įvartį.

B grupėje fantastišką pergalę iškovojo „Lens” klubas, kuris namuose 2:1 pranoko Londono „Arsenal”.

Svečiai pirmavo po Gabrielio Jesuso įvarčio, bet dar pirmajame kėlinyje šeimininkams rezultatą išlygino Adrienas Thomassonas.

O 69-ąją minutę, kaip vėliau pasirodė, lemiamą įvartį mače puikiu smūgiu pelnė Elye Wahas.

Kitas grupės mačas tarp Eindhoveno PSV „Sevilla” baigėsi lygiosiomis 2:2. Youssefo En Nesyri įvartis, atrodė, kad atneš pergalę ispanams, bet jau per teisėjo pridėtą laiką tašką PSV išplėšė Jordanas Teze .

C grupėje Berlyno „Union” istoriniame klubui pirmajame namų mače Čempionų lygos istorijoje nors pirmavo, bet dramatiškoje kovoje 2:3 vis dėlto pralaimėjo „Braga” ekipai.

Vokiečiai pirmavo po dviejų Sheraldo Beckerio pelnytų įvarčių, bet dar prieš pat pertrauką Sikou Niakate rezultatą sušvelnino.

Antrojo kėlinio pradžioje Bruma gražiu smūgiu netrukus rezultatą ir išlygino (2:2). Svečiams iš Portugalijos laimėti nesutrukdė ir tai, kad mačą jie užbaigė dešimtyje, kai 71-ąją minutę už grubią pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo Arturas Jorge.

Kai jau atrodė, kad susitikimas ir baigsis lygiosiomis, per teisėjo pridėtą Andre Castro įvarčio išplėšė dramatišką „Braga” ekipos pergalę.

Kitose grupės rungtynėse gražioje kovoje „Napoli” namuose 2:3 nusileido Madrido „Real”.

„Napoli” sirgalių džiaugsmui jie pirmieji mače pelnė įvartį, kai smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Leo Ostigardas. Bet svečiai greitai rado atsakymų.

Vinicius Jr. po savalaikio Jude'o Bellinghamo perdavimo po aštuonių minučių rezultatą išlygino, o netrukus pats J. Bellinghamas įspūdingu reidu pelnė antrąjį „Real” įvartį.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje nerukus rezultatas tapo lygus. Už žaidimą ranka į svečių vartus buvo paskirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Piotras Zielinskis.

Bet „Real” vis vien pasiekė savo, kai po F. Valverdes smūgio 78-ąją minutę iš toli kamuolys atsitrenkė į virpstą, tada į vartininko nugarą ir įskriejo į vartų tinklą.

D grupėje kiek anksčiau vykusiame mače „Salzburg” namuose 0:2 nusileido „Real Sociedad”. Svečius į priekį 7-ąją minutę į priekį išvedė Mikelis Oyarzabalis, o 27-ąją rezultatą padvigubino Braisas Mendezas.

Kitas grupės susitikimas tarp Milano „Inter” Lisabonos „Benfica” baigėsi minimalia italų pergale 1:0.

Vienintelį susitikimo įvartį 62-ąją minutę pelnė Marcusas Thuramas.