Anglijos „Premier“ lygoje šiandien sužaistos paskutinės septintojo turo rungtynės.

Londono derbyje susitiko „Fulham“ ir „Chelsea“ komandos: nors pastarieji žaidė išvykoje, jiems pavyko iškovoti pergalę ir nutraukti trijų iš eilės nesėkmingų rungtynių seriją. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 2:0 „mėlynųjų“ naudai.

18-ąją minutę „Chelsea“ sugebėjo nutraukti ilgą atkarpą be pelnyto įvarčio: po trijų „sausų“ rungtynių jiems pagaliau pavyko pasižymėti. Įvartį šiai komandai pelnė Mykhailo Mudrykas, kuris gražiai susistabdęs kamuolį krūtine, atsidūrė baudos aikštelėje bei pasiuntė jį vartininkui tarp kojų.

Ukrainiečiui taip buvo pirmasis įvartis naujoje komandoje. Iki tol pirmosios 23 jo rungtynės „Chelsea“ ekipoje buvo tuščios.

Vos po poros minučių, „Fulham“ padarė grubią klaidą netoli savo vartų atiduodami kamuolį varžovams. Už tai svečiai juos nubaudė antruoju įvarčiu, kurį pelnė Armando Broja.

Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai, kurie keletą kartų pabandė vartininko budrumą, bet jų atakos vaisių taip ir neatnešė.

Po vos antrosios pergalės šiame sezone „Chelsea“ pakilo į 11-ąją „Premier“ lygos poziciją.