Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje abi komandos susikūrė puolime panašiai progų, atliko atitinkamai 3 ir 4 smūgius, tačiau pasižymėti nepavyko.

„Man City” antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą, dažniau kontroliavo kamuolį ir atliko daugiau smūgių nei varžovai. Visgi per 90 žaidimo minučių žiūrovai įvarčių taip ir neišvydo, o teisėjo nuaidėjęs švilpukas skelbė nulines lygiąsias 0:0.

Įdomu tai, kad dviejų rungtynių pirmieji kėliniai tarp „Man City” ir „Arsenal” šiame sezone baigėsi be įvarčių 0:0.

„Man City“ lyderis Erlingas Haalandas pirmajame kėlinyje prisilietė prie kamuolio vos septynis kartus.

„Arsenal“ po 29 sužaistų rungtynių turi surinkęs 65 taškus ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu „Man City“ su 64 taškais žengia trečias.