Trečiadienio vakarą buvo sužaisti šeši UEFA Čempionų lygos mačai. B grupėje triuškinamą pergalę pasiekė „Arsenal“ klubas, kuris net 6:0 įveikė „Lens“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą.

Mače įvarčiais pasižymėjo šeši skirtingi žaidėjai. 13-ą minutę pirmąjį pelnė Kai Havertzas, vėliau 21-ąją minutę pasižymėjo Gabrielis Jesusas, o vos po dviejų minučių įvartį pelnė ir Bukayo Saka ir rezultatas tapo 3:0.

Visgi to Anglijos futbolo klubui nepakako ir įvarčius 27 minutę pelnė Gabrielis Martinelli, o per teisėjo pridėtą laiką kamuolį taikliai į vartus pasiuntė ir Martinas Odegaardas.

Vienintelį įvartį antrame kėlinyje pelnė Jorhingo, kai realizavo teisėjo paskirtą baudinį 86-ąją minutę.

Kitame B grupės mače susitiko „Sevilla“ ir Eindhoveno PSV, o akistata rungtynių pabaigoje pelnyto įvarčio dėka baigėsi 2:3.

A grupėje nulinėmis lygiosiomis sužaidė Miuncheno „Bayern“ ir „Kobenhavn“ komandos ir pasidalino po tašką.

Antrajame šių rungtynių kėlinyje, teisėjas net tris kartus naudojosi VAR pagalba peržiūrint epizodus danų baudos aikštelėje. Visgi, visus kartus jis priėmė sprendimą neskirti vienuolikos metrų baudinio: dukart jis nekeitė prieš tai priimto sprendimo, o per pridėtą laiką nusprendė atšaukti skirtą baudinį.

Nelaimėjęs Vokietijos klubas nutraukė net 17 iš eilės pergalių seriją UEFA Čempionų lygos grupių etape.

Anksčiau sužaistame A grupės mače „Manchester United“ ir „Galatasaray“ sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

C grupėje taškų toliau nebarsto Madrido „Real“ klubas. Ispanai namuose pratęsė pergalių seriją laimėdami 4:2 prieš „Napoli“ atstovus.

Rungtynių pradžioje į priekį įsiveržė „Napoli“ klubas. Visgi, netrukus „Real“ rezultatą išlygino.

22-ąją minutę į priekį Madrido futbolininkus išvedė Jude‘as Bellinghamas. Atakos smaigalyje atsidūręs anglas pasižymėjo smūgiu galva.

Antrojo kėlinio starte ir vėl džiaugėsi „Napoli“ atstovai, kai iš aštraus kampo galingu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Andre Zambo Anguissa.

Pergalę Madrido atstovai išplėšė 84-ąją minutę, kai įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs 19-metis Nicolas Pazas. Galiausiai per pridėtą laiką pasižymėjo ir Joselu, nužudęs „Napoli“ viltis išsigelbėti.

Kitose šios grupės rungtynėse „Braga“ ir „Union“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

D grupėje galingas lygiąsias ištraukė praeito sezono vicečempionai Milano „Inter“, kurie 3:3 sužaidė su „Benfica“ klubu.

Lisabonos klube visus tris įvarčius pelnė Joao Mario, kuris pasižymėjo 5, 13 ir 34 minutėmis. Po pirmo kėlinio atsilikinėjęs Italijos klubas visus savo įvarčius sumušė antroje mačo pusėje.

51-ą minutę pasižymėjo Markas Arnautovičius, vėliau 58-ą minutę įvartį įsirašė Davide Fratessi, o galiausiai 72-ą minutę baudinį sėkmingai realizavo Alexis Sanchezas (3:3).

Kitame D grupės mače be įvarčių sužaidė „Real Sociedad“ ir Zalcburgo „RedBull“ klubai (0:0).