„Serie A“ čempionate į pergalių kelią sugrįžę „Juventus“ futbolininkai ir toliau skina pergales. Šį kartą čempionai išvykoje 3:2 (2:1) nugalėjo „Carpi“ ekipą.

Tragiškai sezoną pradėję „Juventus“ jau laimėjo septintas rungtynes iš eilės. „Alberto Braglia” stadione „Juventus“ savo pranašumą įrodė ir prieš „Carpi“. Pirmieji įvartį15-ąją min. pelnė „Carpi“ futbolininkai po tikslaus Marco Borriello smūgio. Tačiau dar pirmajame kėlinyje čempionai išsiveržė į priekį. Mario Mandžukičius 18-ą ir 41-ą minutėmis nuginklavo varžovų vartininką.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl pirmieji įvartį pelnė „Juventus“. Paulis Pogba įtvirtino svečių pranašumą. Per teisėjo pridėtą laiką „Carpi“ ekipai pavyko sumažinti skirtumą, po to kai „Juventus“ gynėjas Leonardo Bonucci kamuolį pasiuntė į savu vartus. Visgi daugiau „Carpi“ futbolininkai nieko nesukūrė ir turėjo stadioną palikti nuleistomis galvomis.

Po pergalės „Juventus“ išliko 4-oje pozicijoje, bei po 17-os turų turi 33 taškus. „Carpi“ ekipa kol kas yra surinkę vos 10 taškų ir užima priešpaskutinę, 19-ą vietą.

„Atalanta“ 1:3 „Napoli”

52’ M. Hamsik [0:1]

54’ A. Gomez [1:1]

„Frosinone“ 2:4 „AC Milan“

19' D. Ciofani [1:0]

50' I. Abate [1:1]

55' C. Bacca [1:2]

77' Alex [1:3]

84' F. Dionisi [2:3]

90+3' G. Bonaventura [2:4]

„Sampdoria“ 2:0 „Palermo“

53' R. Soriano [1:0]

76' D. Ivan [2:0]

„Torino“ 0:1 „Udinese“

41' S. Perica [0:1]

64' M. Wague („Udinese“) - antra geltona kortelė