Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „AS Roma“ futbolininkus. Pergalę iškovojo ir lygos lyderis „AC Milan“.

Hakanas Calhanoglu 15-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Edinas Džeko 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Denzelis Dumfriesas 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau triuškinamas 3:0.

Kitose rungtynėse „AC Milan“ namie 2:0 nugalėjo Salerno „Salernitana“. Įvarčius nugalėtojams mušė Franckas Kessie (5 min.) ir Alexis Saelemaekersas (18 min.).