Londono „Tottenham“ komanda UEFA Europos Konferencijų lygos finalinio etapo atsakomosiose rungtynėse 3;0 sutriuškino „Ferreira“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir iškovojo bilietą į grupių etapą.

Harry Kane‘as jau 9-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Puolėjas 34-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Bryanas Gilas 67-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Giovani Lo Celso 70-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Tuo tarpu kitame susitikime „AS Roma“ komanda 3:0 sutriuškino „Trabzonspor“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 5 – 1 ir pateko į šio turnyro grupių etapą.

Bryanas Cristante 20-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „AS Roma“ į priekį 1:0.

Tammy Abrahamas 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Nicolo Zaniolo 65-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino Italijos komandos pranašumą 2:0.

Stephanas El Shaarawy rungtynių pabaigoje suklaidinęs net keletą varžovų nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Paskutinio laiptelio nepavyko įveikti Latvijos „Riga“ ekipai, kuri suklupo antrosiose rungtynėse prieš Gibraltaro „Lincoln Red Imps“ rezultatu 1:3.

Pirmasis susitikimas buvo sužaistas lygiosiomis 1:1.

Gibraltaro ekipai tai bus istorinis debiutas UEFA turnyrių grupių etape.

Vieninteliai iš Baltijos šalių į grupių etapą pateko estai. Talino „Flora“ 1:0 įveikė „Shamrock Rovers“ klubą. Prieš savaitę estai varžovus irgi buvo įveikę, tik tąsyk rezultatu 4:2.

UEFA Konferencijų lygos grupių etapo startas – rugsėjo 16 d.