„Manchester United“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 2:3 nusileido „AS Roma“ futbolininkams, tačiau bendrame rezultate triumfavo 8:5 ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Edinsonas Cavani jau 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Luke‘as Shaw 23-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų. E.Cavani 39-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Henrikhas Mkhitaryanas 42-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Davidas De Gea. Edinas Džeko 57-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Bryanas Cristante 60-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „AS Roma“ naudai 2:1. E.Cavani 68-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Nicola Zalewskis 83-ąją minutę minutę pasiuntė kamuolį nuo „rikošeto“ į dešinįjį vartų kampą ir vėl išvedė „AS Roma“ į priekį 3:2.