edinas džeko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edinas džeko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edinas džeko“.

Italijos čempionai „Serie A“ atidarė triuškinančia pergale

Praėjusio sezono Italijos „Serie A“ čempionai Milano „Inter“ sėkmingai pradėjo naująjį sezoną ir pirmose rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Genoa“ ekipą.
2021-08-21

„Man Utd“ pralaimėjo Romoje, bet žais Europos lygos finale

„Manchester United“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 2:3 nusileido „AS Roma“ futbolininkams, tačiau bendrame rezultate triumfavo 8:5 ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Edinsonas Cavani jau 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. Luke‘as Shaw 23-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai eliminavo pavojų prie savų vartų.
2021-05-07

Paviešino „Serie A“ žaidėjų algas: visus įspūdingai lenkia Cristiano Ronaldo

Šią vasarą į Italiją persikėlęs portugalas Cristiano Ronaldo sudrebino futbolo rinką ir privertė nemažai sirgalių prisiminti „Serie A“ pirmenybes, kuri pastaraisiais metais prarado buvusią šlovę. Turine C.Ronaldo sugeria visą dėmesį ir tapo labiausiai sekamu sportininku. „Juventus“ klubui šis ėjimas per ketverius metus kainuos 220 milijonų eurų, neskaičiuojant mokesčių, kurie šią sumą dar labiau išpūs. C.Ronaldo vien per metus uždirbs 30 mln.
2018-08-24

„Roma“ žinutė „Liverpool“: sustabdėme Leo Messi, padarysime tą ir su Mo Salah

Mohamedas Salah. Buvęs „Roma“, o dabar „Liverpool“ egiptietis tapo kone UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynių ašimi. Apie fantastišką formą demonstruojantį futbolininką kalbėjo abi trečiadienį „Anfield“ žaisiančios komandos. Apie tokias rungtynes svajojo būdami vaikais Pasak „Roma“ saugo Kevino Strootmano, Italijos komanda paruošė specialią taktiką, kaip gintis nuo M. Salah. Olandas plano neišdavė, bet prasitarė, kad tiki itališkos gynybos magija. „Nenorime išskirti M. Salah.
2018-04-24

Ilgametis „Roma“ narys: komanda parodė, kad nėra nieko neįmanomo

Tomas Švedkauskas – ilgametis „Roma“ narys. Lietuvis treniravosi su tokiais futbolininkais kaip Francesco Totti ar Daniele De Rossi. Šiemet 23-ejų vartininkas grįžo į Lietuvą ir UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje aistringai sirgo už buvusius komandos draugus. Įspūdingos rungtynės „Roma“ pirmąjį ketvirtfinalio mačą svečiuose „Barcelona“ komandai pralaimėjo 1:4, bet atsigriebė namie.
2018-04-11

„Roma“ pergalė priartino „Juventus“ prie „Serie A“ viršūnės

„Serie A“ turnyro lentelės viršus dega atvira liepsna. Po šeštadienio rungtynių į pirmąją Italijos futbolo čempionato poziciją dar narsiau taikosi titulą ginantis Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:0 (0:0) palaužė Romos „Lazio“. Pergalingą įvartį 93-ąją minutę pelnė Paulo Dybala. „Serie A“ pirmaujantis „Napoli“ savo aikštėje 2:4 (1:2) neatsilaikė prieš „Roma“. Šeimininkai pirmavo po 6-ąją minutę įmušto Lorenzo Insigne įvarčio. Romos komanda į tai atsakė keturiais tiksliais smūgiais.
2018-03-04

10 gražiausių UEFA čempionų lygos įvarčių

Stipriausias pasaulyje klubinis futbolo turnyras UEFA čempionų lyga savo gerbėjus kasmet žavi ne tik aukščiausio lygio futbolu, bet ir pasakiškais įvarčiais. Portalas tv3.lt siūlo desertą Jūsų akims ir kviečia pasigrožėti šio sezono gražiausių UEFA čempionų lygos įvarčių dešimtuku! 10. Lionelis Messi („Barcelona”) Vienam geriausių planetos žaidėjų sutekiame garbę „atidaryti” dešimtuką.
2018-02-24

Legenda išeina – Francesco Totti sužaidė paskutiniąsias karjeros rungtynes

Geležinis ir nesenstantis Francesco Totti sirgaliams taria „sudie“. 40-metis „Roma“ simbolis sekmadienį sužaidė paskutiniąsias karjeros rungtynes. F. Totti atsisveikinimo maču tapo „Serie A“ 38-ojo turo susitikimas Romos olimpiniame stadione. Rungtynes „Roma“, žaisdama su „Genoa“, laimėjo 3:2 (1:1). Šeimininkams įvarčius pelnė Edinas Džeko (10 minutė), Daniele De Rossi (74 min.) ir Diego Perotti (90 min.). E. Džeko atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-05-28

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

50 skandalingiausių istorijų apie geriausius pasaulio futbolininkus (I)

Sportbild.bild.de portalas siūlo prisiminti 50 garsiausių skandalistų futbolo pasaulyje. Pažadame, kad nustebsite sužinoję įdomius jų gyvenimo faktus. Pristatome pirmąją dalį.  Nicolas Anelka Sunku suskaičiuoti į kiek iš tikrųjų skandalų buvo įsipainiojęs garsusis futbolininkas. 2010 metais prancūzas grupės rungtynių su Meksika didžiosios pertraukos metu iškeikė tuometinį nacionalinės rinktinės trenerį Raymondą Domenechą, todėl jau kitą dieną buvo išvarytas iš rinktinės ir grįžo namo.