Praėjusio sezono Italijos „Serie A“ čempionai Milano „Inter“ sėkmingai pradėjo naująjį sezoną ir pirmose rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Genoa“ ekipą.

Praėjusį sezoną „Inter“ taip pat neturėjo vargo su „Genoa“ ir ją įveikė rezultatais 3:0 ir 2:0. Apskritai, „Inter“ nuo 2018 m. lapkričio, kai šventė pergalę 5:0, nei karto ne tik nepralaimėjo, tačiau ir jau per 7 rungtynes nepraleido nei vieno įvarčio prieš „Genoa“ (23:0 įvarčių santykis).

„Inter“ ekipą jau 6-ą minutę į priekį išvedė Milanas Škriniaras, o 14-ą skirtumą padidino Hakanas Calhanoglu.

Dar du įvarčius „Inter“ pelnė antrame kėlinyje, kai 74-ą minutę pasižymėjo Arturo Vidalis, o 87-ą – Edinas Džeko.

„Inter“ atliko 8 smūgius į vartų plotą, tuo tarpu „Genoa“ – 5.

Kitas rungtynes „Inter“ žais rugpjūčio 27-ą dieną su „Verona“, o „Genoa“ rugpjūčio 29-ą susikaus su „Napoli“.