„Liverpool“ klubas UEFA Europos lygos E grupės pirmose rungtynėse svečiuose 3:1 nugalėjo LASK futbolininkus.

Pirmasis įvartis į vartus skriejo jau 14-ąją minutę, kai nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos vartininką nuginklavo Florianas Fleckeris.

56-ąją minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavo ir rezultatą išlygino Darwinas Nunezas (1:1).

Visgi rezultatas ilgai lygus nebuvo ir Luisas Diazas 63-ąją minutę nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ ekipos naudai 2:1.

Galiausiai, tašką rungtynėse padėjo Mohamedas Salah, kuris 88-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir įtvirtino „Liverpool“ ekipos pergalę 3:1.

Tuo tarpu G grupės susitikime „AS Roma“ komanda svečiuose 2:1 įveikė Tiraspolio „Šeriff“ futbolininkus.

Pirmąjį įvartį pelnė Leandro Paredesas, kuris pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „AS Roma“ ekipą į priekį 1:0.

Tačiau jau 57-ąją minutę Cristianas Tovaras nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Tašką rungtynėse padėjo Romelu Lukaku, kuris 65-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir vėl persvėrė rezultatą „AS Roma“ naudai 2:1.