toulouse

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „toulouse“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „toulouse“.

Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti

Prancūzijoje suklupęs „Liverpool“ bilieto į kitą Europos lygos etapą dar turės palaukti Europos lygoje pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Liverpool“ komanda. Ketvirtadienį išvykoje „Liverpool“ 2:3 nusileido „Toulouse“ komandai. Pralaimėjimas neleido anglams jau dabar užsitikinti vietos kitame turnyro etape. Pirmajame kėlinyje į priekį prancūzai įsiveržė po Arano Donnumo įvarčio.
2023-11-09

Mbappe sugrįžo į aikštę, bet Prancūzijos čempionai – vis dar be pergalių

Pirmąsias naujojo Prancūzijos „Ligue 1“ sezono rungtynes sužaidė Kylianas Mbappe, tačiau tai neužtikrino Paryžiaus „Saint-Germain“ komandai pirmosios pergalės. PSG antrose sezono rungtynėse svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Toulouse“ ekipa. Po dramų su komandos vadovais ir treniruočių ne pagrindinėje komandoje, K.Mbappe sugrįžo į aikštelę ir 62-ą minutę realizavo paties savo uždirbtą 11 metrų baudinį.
2023-08-20

Į „Dainavos“ piniginę įkris apvali suma – Hamuličius persikėlė į Prancūziją

Alytaus „Dainavai“ priklausęs puolėjas Saidas Hamuličius savo karjerą tęs Prancūzijoje. Šiandien futbolininkas oficialiai tapo „Toulouse“ klubo nariu ir su juo sudarė puspenktų metų sutartį.
2023-01-24

Puolime žibėję PSG vietiniame čempionate lengvai įveikė „Toulouse“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Toulouse“ futbolininkus. Lionelis Messi 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-09-01

PSG galvos skausmas: traumą patyręs Mbappe nerungtyniaus 4 savaites

Paryžiaus „Saint-Germain“ patvirtino, kad savaitgalio rungtynėse traumą patyręs komandos lyderis Kylianas Mbappe negalės žaisti futbolo apie keturias savaites. PSG savaitgalį rezultatu 4 – 0 įveikė „Toulouse“ ekipą Prancūzijos pirmenybėse, tačiau šią pergalę apkartino K.Mbappe trauma. Puolėjas buvo priverstinai pakeistas antrajame kėlinyje. PSG treneriui Thomui Tucheliui K.Mbappe trauma nėra vienintelis galvos skausmas.
2019-08-26

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

PSG iškovojo užtikrintą pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate įtikinamą pergalę iškovojo lygos lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis svečiuose 3:0 (1:0) nugalėjo „Lille“. PSG varžovams „padovanojo“ įvartį į rūbinę. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 minutė) tikslus buvo Yuri. Rungtynių taškus svečiai sudėjo antrojoje mačo dalyje. 77-ąją minutę įmušė Neymaras, 87-ąją – Giovani Lo Celso. Paryžiaus futbolininkai (62 taškai) užtikrintai pirmauja čempionate, lenkdami Marselio „Olympique“ (51 tšk.
2018-02-03

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

„Ligue 1“: eilinė PSG pergalė, Claudio Ranieri auklėtiniai nugalėjo čempionus

Prancūzijos futbolo lygoje „Ligue 1“ toliau neklumpa Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji per 15 turų nė karto nepralaimėjo. Trečiadienį PSG namie 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 41-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo Edinsonas Cavani. Urugvajiečio kailį 73-ąją minutę išgelbėjo įvartį pelnęs Neymaras. Brazilas 90-ąją minutę atliko ir rezultatyvų perdavimą. Įmušė E. Cavani. Pralaimėjimą patyrė čempionės titulą ginantys „Monaco“ futbolininkai.